DÜNYADAKİ İLK KENDİ KENDİNİ TEMİZLEYEN KÖPEK EĞİTİM PEDİ VE KÖPEK TUVALETİ

BİZ KİMİZ

KURULUŞ

Kötü kokulu bir kedi tuvaleti Alan Cook’un pet sektörüne girmesine sebep olmuştur. Alan kendi kendini temizleyen kedi tuvaleti ScoopFree’yi icat etmiştir. Scoopfree 20’den fazla ülkede son derece başarılı satışlar yakalamıştır.

ScoopFree markasını pet sektörünün lider firmalarından birine sattıktan yıllar sonra Alan Pensilvanya Üniversitesi Mezunları Derneği aracılığıyla Veteriner Brett Shorenstein ile karşılaşmıştır.

Brett işten eve döndüğünde kirli ped’leri ortalıktan toplayıp yenilerini yerleştirmekten çok sıkıldığını buna çözüm olabilecek köpek pedi makinesi fikrini Alan ile paylaşır. Alan’ın ScoopFree tecrübesinden de yararlanarak yeni bir makine dizaynı üzerinde çalışmaya başlarlar.

ScoopFree’yi yaratan ekiple birlikte BrilliantPad’i geliştirirler.

BİZLER PET ÜRÜNLERİ UZMANIYIZ

Bizler kedi köpek tuvaletleri hakkında uzmanız. ScoopFree kendi kendini temizleyen kedi tuvaleti bizim icadımız. Zeka geliştirici ve eğlendirici FroliCat elektronik kedi oyuncakları bizim icadımız.

Bu ürünler piyasaya çıktığı andan itibaren sektörde hemen yer edinmiş ve kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

ScoopFree ve FroliCat satışları 20 ülkeye ulaşınca Aralık 2012’de bu markalarımızı Petsafe’e sattık.

BRILLIANTPAD GELİŞTİRME SÜRECİMİZ

Tüm ürün geliştirme tecrübemizi kullanarak ilk prototipimiz üç ay içinde ortaya çıkardık. Çok heyecanlanmıştık, bu işi bu kadar çabuk ortaya çıkarabildiğimiz için kendimizle gurur duymuştuk. Ancak ilk prototipi deneyen köpeklerimiz ürünü beğenmedi !

Bunun üzerine yaklaşık iki sene harcayarak ürünün mükemmel hale gelmesi için çaba harcadık. Bugünkü BrilliantPad’i pek çok köpek arkadaşımızın onayından sonra piyasaya sunduk.

KAPSAMLI SAHA ÇALIŞMASI

BrilliantPad geliştirme sürecinde yirmi köpek ve hayvan barınaklarıyla çalıştık. Küçük köpekler için en kullanışlı olabilecek ürünü geliştirirken bu çalışmalardan aldığımız geribildirimleri kullandık. Test kullanıcılar ve nihai kullanıcılar aracılığıyla ürünün tam istendiği gibi kokuyu içine hapsederek, sızıntısız ve kolay kullanılabildiğini onayladık.

ÜRETİME HAZIRLIK

BrilliantPad’i ulaşılabilecek en yüksek standartlarda üretebilmek için geçmiş tecrübelerimizden faydalandık.

İlk üretim numunelerini gözlemleyip, mühendislerin analizleri ve deneyici geribildirimleri ile yapılacak gelişmeleri belirledik.

BrilliantPad makinelerini Çin Halk Cumhuriyetinde, ped rulolarını ise Amerika’da ürettik.

HAYVAN BİLİM

BrilliantPad’in köpeklerin sağlıklı yaşamına destek olabilmesi için hayvan davranış bilimciler ve veterinerlerin yardımıyla eğitim kılavuzumuzu geliştirdik.

BrilliantPad hem köpekler hem de sahipleri için daha hijyen ve temiz bir ortam yaratmaktadır. Hava şartları, gecikmeler, öngöremediğimiz değişiklikler olduğunda da köpeklere yürüyüşe çıkmanın yerine çok sağlıklı bir alternatiftir.
Dr. Brett Shorenstein, VMD

Yeterli sabır ve zaman ile pek çok köpek yeni alışkanlıklar edinebilir. BrilliantPad Eğitim Kılavuzu bizim kliniğimizde uygulayıp tavsiye ettiğimiz protokollere uygun olarak hazırlanmıştır.
Dr. Carlo Siracusa, DVM, Dip. ECAWBM, Veteriner, Hayvan Davranış Bilimci

BrilliantPad eğitim kılavuzunu geliştirirken BrilliantPad ekibiyle beraber çalıştım. Herkese yardımcı olacak, çok faydalı bir kılavuz oldu.
Dr. Margaret Gruen, Veteriner, Hayvan Davranış Bilimci

BRILLIANTPAD EKİBİ

Alan; Kurucu
Kris:Mühendislik
Dave: Pazarlama
Kevin: Üretim
Tom: Mühendislik
KJ: Marka
Brett: Veteriner
Bobo: Tedarik
Kim: Dijital Pazarlama
Kim: Kontrol
Karl: Ürün danışmanı
Mike: Teknoloji

BrilliantPad ekibi yıllardır birlikte çalışmaktadır.

BrilliantPad, köpek sahipleri köpeklerinin tuvaleti yerine köpekleriyle daha kaliteli ve sevgi dolu zaman geçirebilsin diye üretilmiştir.